proje yılı

2015

AYEM

AYEM

AYEM (Arnavutköy Yaşlı ve Engelli Koordinasyon Merkezi)

Arnavutköy Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile çıkmış olduğu bu yolda engelli ve yaşlı vatandaşların hizmet alabilecekleri bir merkez ihtiyacını karşılayabilmek adına 01.09.2009 tarihinde AYEM’i kurmuştur.

AYEM tarafından bölgede yaşayan engellilerin tespiti, rehabilitasyon eğitimi, engelli ve yaşlılık maaşı ödeneklerinden faydalanıp faydalanmadığı, yaşadıkları mekânlarda ihtiyaç duydukları tıbbi yardım, maddi destek vb. ihtiyaçlarının tespit edilmesi için saha çalışmaları düzenleyip, yasal haklarından faydalanabilmeleri için gerekli desteklerinin verilmesi sağlanmıştır. Bu aşamadan sonra Arnavutköy Belediyesi gerek kendi bütçesi ile gerekse ilgili resmî kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarının da yardımlarıyla bölgede ikamet eden engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın taleplerini karşılamaya çalışmakta ve bu amaca yönelik projeleri yürütmeyi hedeflemektedir.

Benzer Projeler
Bu kategoriye ait tüm projeleri bu alandan inceleyebilirsiniz.
Tüm Projeler
En Hızlı Sonuçlar İçin Projeleri Filtreleyin
Değerli Arnavutköylüler, sizler bu bölgenin yükünü bize teslim ettiniz. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. Sizlerin güvenini asla boşa çıkarmayacağız. Gayret bizden, dua ve destek sizden başarı ise Allah’tandır. Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle...
 • Proje Konusu

  Belirtilmedi
 • Mahalle

  Belirtilmedi
 • Etiket

  Belirtilmedi
 • Hedef Kitle

  Belirtilmedi
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !
Arnavutköy için bir fikriniz var ise lütfen yönledirileceğiniz web sitesinde tüm alanları eksiksiz doldurup, tarafımıza gelen bilgilerle sizinle iletişime geçeceğiz.
Bir Fikrim Var !
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !