proje yılı

2015

Kadın ve Kültür Sanat Merkezi

Kadın ve Kültür Sanat Merkezi

Kadınların yaşam kalitesini yükseltmek, taleplerini yerine getirmek, ihtiyaçlarına cevap verebilmek için tasarlanmış, kendilerini özel hissetmelerini sağlamak için Arnavutköy Belediyesi tarafından kurulmuş bir yaşam alanıdır.
 
Merkezimizde, kadınların eğitim imkânından istifade edeceği çok çeşitli bölümlere ayrılmış ve her birinde farklı etkinlik, eğitim ve seminerlerin yapılması hedeflenmiştir.
Amacımız; nitelikli bir eğitim ile birlikte kadınlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, yeteneklerini keşfetmelerini sağlayarak sosyal beceri kazandırmak ve farkındalık yaratmaktır.
 
Kişisel ve ailevi meselelerde danışıp konuşabileceği Psikolog Hizmeti ve Aile İçi İletişim Seminerleri ile de toplumsal yaşamın önemli unsuru olan ailenin daha sağlam temellere oturmasını sağlamak. Düzenlediğimiz etkinlik faaliyet ve seminerler ile geleneksel sanatlarımızı yaşatmak, kadınlarımıza hobi edindirmektir. Konferans ve seminer ile birlikte güncel meseleler ve ihtiyaç duyulan konular hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak. Merkezimizin girişinde bulunan çarşımla el sanatları ürünlerinin satışını sağlayıp, aile bütçelerine katkı sağlamak böylelikle Arnavutköylü kadınların sosyal ve ekonomik alanda gelişimine katkıda bulunabilmektir.
 
Kadınlarımızın sosyal ve ekonomik sıkıntılarından uzaklaşabileceği daha mutlu ve daha huzurlu olabileceği, aynı zamanda aile ilişkilerinin ve kişisel iletişimlerinin gelişmesine katkı sağlayabileceği bir hizmet anlayışıdır.

 

 

Benzer Projeler
Bu kategoriye ait tüm projeleri bu alandan inceleyebilirsiniz.
Tüm Projeler
En Hızlı Sonuçlar İçin Projeleri Filtreleyin
Değerli Arnavutköylüler, sizler bu bölgenin yükünü bize teslim ettiniz. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. Sizlerin güvenini asla boşa çıkarmayacağız. Gayret bizden, dua ve destek sizden başarı ise Allah’tandır. Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle...
 • Proje Konusu

  Belirtilmedi
 • Mahalle

  Belirtilmedi
 • Etiket

  Belirtilmedi
 • Hedef Kitle

  Belirtilmedi
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !
Arnavutköy için bir fikriniz var ise lütfen yönledirileceğiniz web sitesinde tüm alanları eksiksiz doldurup, tarafımıza gelen bilgilerle sizinle iletişime geçeceğiz.
Bir Fikrim Var !
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !