proje yılı

2021

Spor Akademilerine Hazırlık Kursu

Spor Akademilerine Hazırlık Kursu

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde alanında uzman eğitmenler tarafından Üniversitelerin spor bilimleri fakültelerine öğrenci hazırlayan hazırlık kursumuz her yıl mart ayında çalışmalarına başlıyor. Lise 12.sınıf öğrencileri ve liseden mezun olan kursiyerler Üniversitelerin belirlediği sınav takvimlerine göre Temmuz ve Ağustos aylarında gerçekleşecek olan yetenek sınavlarının birebir parkur modelleriyle çalışmalar yapıyorlar. 
 
Arnavutköy Kapalı Spor Salonu ile Hadımköy ve Taşoluk Futbol sahalarında antrenmanlarını gerçekleştiren kurs öğrencileri ÖSYM yazılı sınavında aldıkları puan ile yetenek sınavlarında elde ettikleri başarı puanları ile diledikleri üniversitelere başvurularını yapabiliyorlar. 
 
Eğitmenlerin rehberliğinde kursiyerlerin aileleri ile birlikte yapılan planlamalar sonucunda başarı puanlarına en uygun üniversiteler tercih ediliyor. Hedef olarak ilçe içerisinde ikamet eden üniversite çağındaki tüm öğrencilerin hayallerine kavuşması ve gelecek için önemli adımlar atması misyonunda olan proje Belediye imkânları doğrultusunda tamamen ücretsiz.
Benzer Projeler
Bu kategoriye ait tüm projeleri bu alandan inceleyebilirsiniz.
Tüm Projeler
En Hızlı Sonuçlar İçin Projeleri Filtreleyin
Değerli Arnavutköylüler, sizler bu bölgenin yükünü bize teslim ettiniz. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. Sizlerin güvenini asla boşa çıkarmayacağız. Gayret bizden, dua ve destek sizden başarı ise Allah’tandır. Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle...
 • Proje Konusu

  Belirtilmedi
 • Mahalle

  Belirtilmedi
 • Etiket

  Belirtilmedi
 • Hedef Kitle

  Belirtilmedi
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !
Arnavutköy için bir fikriniz var ise lütfen yönledirileceğiniz web sitesinde tüm alanları eksiksiz doldurup, tarafımıza gelen bilgilerle sizinle iletişime geçeceğiz.
Bir Fikrim Var !
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !