Güney Çevre Yolu Projesi

Güney Çevre Yolu Projesi

İstanbul  Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan bu yol projesiyle, Arnavutköy İlçe merkezinin trafik yoğunluğunu azaltarak, iş gücü ve zaman kaybını önleyecek, araçlar şehir merkezine girmeden, transit geçme imkanına kavuşacaktır.

 
Güney Çevre Yolu, Arnavutköy Devlet Hastanesi arakasından başlayarak Haraççı Kavşağına kadar sürüyor. 1. Etap olarak belirlenen alan 3 km’lik yol, 30 metre genişliğinde yapılarak tamamlandı.

 
2. etabında ise Karlıbayır ve Haraççı kavşaklarından Terkos Yoluna bağlanacaktır. Yolun uzunluğu 6 km, genişliği ise 30 metre olup, alt geçit, viyadük ve kavşaklarla ilçenin en önemli yatırımlarından biridir.

 

 

En Hızlı Sonuçlar İçin Projeleri Filtreleyin
Değerli Arnavutköylüler, sizler bu bölgenin yükünü bize teslim ettiniz. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. Sizlerin güvenini asla boşa çıkarmayacağız. Gayret bizden, dua ve destek sizden başarı ise Allah’tandır. Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle...
 • Proje Konusu

  Belirtilmedi
 • Mahalle

  Belirtilmedi
 • Etiket

  Belirtilmedi
 • Hedef Kitle

  Belirtilmedi
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !
Arnavutköy için bir fikriniz var ise lütfen yönledirileceğiniz web sitesinde tüm alanları eksiksiz doldurup, tarafımıza gelen bilgilerle sizinle iletişime geçeceğiz.
Bir Fikrim Var !
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !