proje yılı

2023

Çarşım Arnavutköy Projesi

Çarşım Arnavutköy Projesi

Çarşım Arnavutköy El Emeği Çarşısı Online Satış Platformu, Arnavutköy Belediyesi tarafından Belediyece kar amacı güdülmeyen, Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında oluşturulmuş bir pazaryeri platformudur. 

Bu platform, Arnavutköy Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi başta olmak üzere Arnavutköy Sanat Akademisi ve belediyemizin diğer kurslarından eğitim alan kişilerce üretilen el emeği ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi amacıyla kurulmuştur. Platformda satışı gerçekleşen ürünler tamamen el emeği olduğu gibi her biri eşsizdir. İşçilik kalitesini her anlamda hissettiren bu çözümler beklentileri maksimum manada karşılamayı başarır. Siz de ÇARŞIM ARNAVUTKÖY sayesinde eşsiz ürünler arasından alışverişinizi yaparak kalite odaklı bir yaklaşım tercih etmek istemez misiniz? O halde ÇARŞIM ARNAVUTKÖY'de sizi bekleyen ürünlerin neler olduğuna daha yakından bir göz atabilirsiniz.
 
El Emeği Çarşısı, her biri birbirinden özel ve değerli olan ürünleriyle müşterilerine büyük bir keyifle hizmet vermektedir. Toplu siparişleriniz ile ilgili olarak da iletişime geçebilirsiniz. Kuruluşundan bu yana, kadınların el emeği ürünlerinin satışına aracılık etmekle birlikte, onların sosyal ve ekonomik hayatlarına da destek sağlamayı amaçlamaktadır.
 
El Emeği Çarşısı fiziksel satış mağazası Arnavutköy Merkezde Arnavutköy Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi'nde 2013 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. 2021 Yılında ise Hadımköy Meydanda Kadın Kültür ve Sanat Merkezi şubesi açılmıştır. Hadımköy Meydanda faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Bu bağlamda, Sürdürülebilir ve güçlü bir yaşamı destekleme amacıyla, El Emeği Çarşısı ve Arnavutköy İlçesi el emeği üreticilerinin liderliğinde çarşı e-satış platformu ile de desteklenmiştir. 2023 yılına gelindiğinde, birbirinden değerli ürünler ve desteklediği Arnavutköy’lü tüm üreticiler ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.
 
El Emeği Çarşısı, üreticilerin önündeki birçok üretim maliyeti, stoklama sıkıntısı gibi konulara çözüm sağlayarak, sürdürülebilir bir yapı oluşmasını desteklemektedir. Arnavutköy Belediyesi olarak, üreticilerin eksiklerini gidermek ve büyük pazarlarda yer almalarını sağlamak için her zaman yanlarında olmaktadır.
 
EL EMEĞİ İLE ÜRETTİĞİNİZ ÜRÜNLERİ sizde Arnavutköy Merkez Kadın Kültür ve Sanat Merkezi veya Hadımköy Kadın Kültür ve Sanat Merkezi şubelerine getirerek yerinde ve online satışını sağlayabilirsiniz.

ONLİNE ALIŞVERİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Benzer Projeler
Bu kategoriye ait tüm projeleri bu alandan inceleyebilirsiniz.
Tüm Projeler
En Hızlı Sonuçlar İçin Projeleri Filtreleyin
Değerli Arnavutköylüler, sizler bu bölgenin yükünü bize teslim ettiniz. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. Sizlerin güvenini asla boşa çıkarmayacağız. Gayret bizden, dua ve destek sizden başarı ise Allah’tandır. Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle...
 • Proje Konusu

  Belirtilmedi
 • Mahalle

  Belirtilmedi
 • Etiket

  Belirtilmedi
 • Hedef Kitle

  Belirtilmedi
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !
Arnavutköy için bir fikriniz var ise lütfen yönledirileceğiniz web sitesinde tüm alanları eksiksiz doldurup, tarafımıza gelen bilgilerle sizinle iletişime geçeceğiz.
Bir Fikrim Var !
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !