proje yılı

2019

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Arnavutköy Belediyesi, hizmetlerini daha erişilebilir hale getirmek amacıyla mobil uygulamasını yenileyerek modern bir görünüme kavuşturdu

Arnavutköy Belediyesi, mobil uygulamasını yenileyerek yeni yüzüyle hizmetinize sunuyor. Bu güncellenmiş uygulama, iOS ve Android işletim sistemlerinde kullanılabilir ve size 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Arnavutköy Belediyesi Mobil Uygulaması, ilçe sakinlerinin yaşamlarını daha kolay ve erişilebilir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bu uygulama ile ilçedeki hizmetlere, etkinliklere, duyurulara ve daha fazlasına hızlıca erişebilirsiniz.

Yenilenen uygulama ile ilgili daha fazla bilgi almak ve indirmek için lütfen iOS ve Android cihazlarınıza göz atın. Arnavutköy Belediyesi olarak, ilçe sakinlerinin ihtiyaçlarına daha iyi hizmet verebilmek için bu güncellemeyle sizlere daha yakınız.

Android Uygulama Ulaşmak İçin Tıklayınız

iOS Uygulamasına Ulaşmak İçin Tıklayınız

Benzer Projeler
Bu kategoriye ait tüm projeleri bu alandan inceleyebilirsiniz.
Tüm Projeler
En Hızlı Sonuçlar İçin Projeleri Filtreleyin
Değerli Arnavutköylüler, sizler bu bölgenin yükünü bize teslim ettiniz. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. Sizlerin güvenini asla boşa çıkarmayacağız. Gayret bizden, dua ve destek sizden başarı ise Allah’tandır. Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle...
 • Proje Konusu

  Belirtilmedi
 • Mahalle

  Belirtilmedi
 • Etiket

  Belirtilmedi
 • Hedef Kitle

  Belirtilmedi
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !
Arnavutköy için bir fikriniz var ise lütfen yönledirileceğiniz web sitesinde tüm alanları eksiksiz doldurup, tarafımıza gelen bilgilerle sizinle iletişime geçeceğiz.
Bir Fikrim Var !
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !