proje yılı

2023

TEKMER ARNAVUTKÖY

TEKMER ARNAVUTKÖY

Teknoloji Geliştirme Merkezi Arnavutköy  (TEKMER ARNAVUTKÖY), girişimcilere ve işletmelere ön inkübasyon, inkübasyon ve inkübasyon sonrası süreçlerde çeşitli hizmetler sunan bir kuruluştur. 

Bu hizmetler arasında iş geliştirme, mali kaynaklara erişim, yönetim, danışmanlık, mentörlük, ofis ve iş ağlarına katılma gibi önemli destekler bulunmaktadır.

Bu süreçler şu şekildedir:

Ön İnkübasyon: İşletmesini henüz kurmamış girişimcilere veya girişimci gruplarına yönelik verilen eğitim, danışmanlık, mentörlük, proje fikri doğrulama ve iş geliştirme hizmetlerini içerir.

İnkübasyon: Girişimcilerin veya işletmelerin geliştirilmesini ve proje/iş fikirlerinin ticarileşmesini hedefler. Bu aşamada sunulan hizmetler arasında eğitim, teknik danışmanlık, mentörlük, koçluk, ağlara erişim, yatırımcı bulma, işlik/çalışma alanı ve ortak kullanım imkanları, tanıtım hizmetleri ve hızlandırıcı programlar yer alır.

İnkübasyon Sonrası: İnkübasyon sürecini tamamlamış veya tamamlamak üzere olan işletmelere sunulan hizmetleri içerir. Bu hizmetler pazar stratejisi geliştirme, yönetim, büyüme stratejileri, fon bulma, ağlara erişim gibi alanları kapsar. Ayrıca, bu işletmeler tarafından ön inkübasyon/inkübasyon sürecindekilere tecrübe paylaşımı, mentörlük, koçluk, fon sağlama gibi hizmetler sunabilir.

TEKMER  ARNAVUTKÖY, teknoloji/yenilik odaklı iş fikirleri ve projelere sahip girişimciler veya işletmeler için bir veya birden fazla ilgili tema ve araştırma-geliştirme ve/veya ürün/süreç/hizmet yeniliği içeren destekler sunan bir yapıdır. TEKMER ARNAVUTKÖY, teknolojik yenilikleri teşvik etmek ve işletmelerin büyümesine destek olmak amacıyla önemli bir rol oynamaktadır.

Benzer Projeler
Bu kategoriye ait tüm projeleri bu alandan inceleyebilirsiniz.
Tüm Projeler
En Hızlı Sonuçlar İçin Projeleri Filtreleyin
Değerli Arnavutköylüler, sizler bu bölgenin yükünü bize teslim ettiniz. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. Sizlerin güvenini asla boşa çıkarmayacağız. Gayret bizden, dua ve destek sizden başarı ise Allah’tandır. Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle...
 • Proje Konusu

  Belirtilmedi
 • Mahalle

  Belirtilmedi
 • Etiket

  Belirtilmedi
 • Hedef Kitle

  Belirtilmedi
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !
Arnavutköy için bir fikriniz var ise lütfen yönledirileceğiniz web sitesinde tüm alanları eksiksiz doldurup, tarafımıza gelen bilgilerle sizinle iletişime geçeceğiz.
Bir Fikrim Var !
Arnavutköy İçin Bir Fikrim Var !